Спеціальні потреби

Обама: «Ісламську державу» не можна подолати без угоди в Сирії

  • Голос Америки

Барак Обама на саміті АТЕС у Манілі

Президент США Барак Обама вважає, що зусилля подолати «Ісламську державу» не матимуть успіху до часу досягнення політичної угоди в Сирії. Він також каже, що угода не повинна залишити президента Башара Асада на посаді.

Таку заяву Обама зробив у четвер при нагоді конференції Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва на Філіппінах.

Окремо Ассад заявив італійському телебаченню, що жоден політичний процес для покладення краю громадянської війни не може розпочатися, коли «терористи» окупують частини Сирії. Сирійський президент у минулому користувався терміном «терористи» на означення як «Ісламської держави», так і підтримуваних Заходом повстанців, які виступають проти режиму Асада.

Міжнародні представники вже протягом трьох років намагаються знайти шлях для закінчення конфлікту в Сирії, в результаті якого вже загинуло щонайменше 250 тисяч людей. У центрі уваги міжнародних зусиль є політичні зміни, але сторони не можуть погодитись щодо ролі Асада в цьому процесі.

Сполучені Штати та інші західні країни, які підтримують повстанців, наполягають, що Асад мусить залишити посаду, тоді як союзники Асада виступають проти цих пропозицій.

Дивіться також: Включення: Стрілянина у Сен-Дені, Франція

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG