Спеціальні потреби

Президенти США і РФ розмовляли, не помітивши включений мікрофон


Приватна розмова при включеному мікрофоні

Президент Барак Обама намагається пояснити зауваження про розгорнення системи протиракетної оборони, зроблене ним під час приватної бесіди при включеному мікрофоні з його російським колегою Дмитром Медведєвим на саміті в Сеулі.

Під час короткої розмови президент США сказав Медведєву, що це його останні вибори і, що після переобрання на посаду президента у листопаді він зможе проявляти більше гнучкості і матиме більше простору для маневрів.

Згодом у розмові з кореспондентами, Обама сказав, що у США у повному розпалі президентська передвиборча кампанія і, що в Росії нещодавно відбулися вибори і міняється влада. Отож, зазначив американський президент, поточний політичний клімат не зовсім сприятливий для ведення важливих переговорів у таких ділянках як протиракетна оборона та контроль озброєнь.

Республіканці, які мають намір відібрати Білий дім від демократа Обами у листопаді, піддали гострій критиці зауваження президента, виступаючи проти того, щоб США йшли на будь-які поступки Росії у ядерних переговорах.

XS
SM
MD
LG