Спеціальні потреби

Обама представить свій варіант імміграційної реформи


Барак Обама

У телевізійній промові, з якою президент Барак Обама виступить у четвер ввечері, він говоритиме про свої плани захисту від депортації недокументованих іммігрантів, що перебувають у Сполучених Штатах.

Засоби масової інформації повідомляють, що урядове розпорядження, яке Обама планує підписати, дозволить нелегайним іммігрантам отримати дозвіл на працю у Сполучених Штатах. Розпорядження стосуватиметься також дітей, народжених у США, та чоловіків і дружин американських громадян.

Передбачається, що президент також поширить виконавче розпорядження, підписане у 2012 році, яке захищає молодих іммігрантів, що прибули до Сполучених Штатів як діти, від депортації шляхом скасування вікових лімітів для тих, хто належить до цієї категорії. Проте батьки цих дітей не підлягатимуть відстрочці щодо депортації.

Недокументовані іммігранти, на яких пошиться цей захист, не матимуть однак права на отримання федеральних знижок, включно із субсидіями для набуття медичного страхування, відповідно до чинного закону про загальну медичну опіку.

XS
SM
MD
LG