Спеціальні потреби

Громадські активісти претендують на «республіканську долю» уваги ЗМІ


Увага американського суспільства прикута до штату Айова, де у вівторок пройдуть партійні збори республіканців, так званий caucus.

Громадянські активісти, які об’єднались у рух «Захопи Caucus!», намагаються використати цю увагу, щоб привернути увагу суспільства до важливих, на їх думку, проблем. Вони пікетують зустрічі політиків із місцевими громадами, втручаються у відрежисеровані політичні заходи – роблять усе, щоб мати можливість заявити про те, що важливо для них на загальнонаціональному рівні.

Так, щоб виступити проти впливу корпорацій на політиків, активісти із «Захопи Caucus!» спеціально приїхали під штаб-квартиру Мішель Бакмен. Незважаючи на попередження про можливість арешту за вторгнення на приватну територію, активісти провели акцію. Десятьох із них було заарештовано.

За словами Датча Руіша, арешти – прийнятна ціна для досягнення мети.

«Ми намагаємося розпочати діалог. Тож якщо для цього заарештують кількох моїх друзів – це прийнятна ціна», - каже Руіш.

В ході партійних зборів республіканців у штаті Айова громадські активісти намагаються використати підвищену увагу ЗМІ для того, щоб примусити політиків говорити про дійсно важливі питання.

«Я не збираюсь платити 1000 доларів за право послухати промову кандидата на урочистій вечері. Чому політики не слухають тих, хто не має грошей, але має проблеми?», - запитує громадський активіст.

Протягом кількох днів в акціях «Захопи Caucus!» взяли участь більше тисячі людей. Ймовірно із початком партійних зборів у вівторок ще більше небайдужих захоче розповісти політикам та ЗМІ про те, що вони вважають справді важливим.

XS
SM
MD
LG