Спеціальні потреби

Дослідники припускають, що носіння окулярів зменшує ризик захворіти на COVID-19


Вчені пояснюють це тим, що власники окулярів рідше торкаються очей

Вірогідність заразитися коронавірусом у людей, які носять окуляри, можливо, в три рази менше ніж у інших. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Індії.

Попередні результати дослідження свідчать, що власники окулярів, можливо, отримують додатковий захист, бо рідше торкаються очей.

«Дотик і потирання очей забрудненими руками може бути важливим шляхом зараження» COVID-19, говориться в публікації, розміщеній на сайті medRxiv, де збираються результати медичних досліджень до їх рецензування.

Нове дослідження показало, що ризик зараження був в 2-3 рази нижче серед тих, хто носить окуляри «протягом тривалого часу», тобто не менше восьми годин на день, наголошується в публікації.

У соціальних мережах активно обговорюють дослідження та звертають увагу на те, що результати є попередніми.

"З подвійню маскою та окулярами, я почуваюсь невразливим", - твітує американський журналіст Деймон Лінкер.

Інші користувачі активно обмінюються порадами з приводу того, як зробити так, що скельця окулярів не запитували якщо носити окуляри разом із маскою.

Дослідження проводилося влітку минулого року в медичному центрі KV COVID Hospital в окрузі Канпурдехат на півночі країни. У ньому взяло участь 304 пацієнти віком від 10 до 80 років.

Дивіться також: НАСА оприлюднило нове відео з марсоходу Perseverance

НАСА оприлюднило нове відео з марсоходу Perseverance. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG