Спеціальні потреби

Актуально

Після заклику Ілона Маска, в ООН оприлюднили план боротьби з голодом, що потребує 6 млрд доларів пожертв

На фото: американський бізнесмен Ілон Маск

Продовольча програма ООН (WFP) закликала мільярдерів пожертвувати 6,6 млрд дол, щоб врятувати 42 мільйони людей від голоду. Відповідний заклик а також детальний план програми, розміщено на сайті організації.

Згідно з програмою, допомогу буде спрямовано нужденним в 43 країнах світу, через прямі поставки їжі, надання ваучерів на купівлю продовольства. Певний обсяг видатків також спрямується на адміністрування та підзвітність.

Директор продовольчої програми Девід Бізлі звернувся до Ілона Маска у Twitter: "Криза голоду є нагальною, безпрецедентною та такою, якій можна запобігти. Ілоне Маск, ви просили про чіткий план і відкриту звітність. Ось вони!"

На початку місяця найбагатша людина світу мільярдер Ілон Маск заявив, що продасть акції своєї компанії-автовиробника Tesla і пожертвує гроші, якщо ООН зможе довести, що пожертва обсягом приблизно 6 мільярдів доларів, може розв'язати проблему голоду в світі.

Минулого місяця Бізлі сказав в програмі CNN "Пов'язаний світ", що пожертва у 6 мільярдів доларів може врятувати від смерті 42 мільйони людей.

"Якщо WFP може описати в цій низці твітів, як саме 6 млрд дол можуть вирішити проблему світового голоду, я одразу продам акції Tesla і зроблю це", - написав тоді Маск в соцмережі.

"Однак оцінку має бути розміщено у відкритих джерелах, щоб громадськість бачила як саме витрачатимуться гроші", - додав він.

Статки Маска становлять майже 300 мільярдів доларів.

Акції Tesla зросли більш ніж на 40% за жовтень, після того, як компанія оприлюднила показники виручки за четвертий квартал. Минулого тижня Маск продав частину акцій Tesla, повідомляють оглядачі.

Дивіться також: Ціни на українське зерно б'ють рекорди. Що це означає для фермерів та споживачів?

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG