Спеціальні потреби

Посол США в ОБЄС "потролив" росіян одкровенням Путіна про військових в Україні


Даніель Бер, посланець США до ОБСЄ

Хто каже правду президент Росії Путін, який у четвер визнав присутність російський військових в Україні, чи російські дипломати, які послідовно заперечують її? Про це сьогодні у ході засідання ОБСЄ у Відні посол США до організації Деніель Бер запитав російську делегацію. Стенограму звернення дипломата до російської делегації опубліковано на сайті місії США до ОБСЄ.

"Цього ранку президент Росії провів щорічну зустріч із пресою – там було 1400 журналістів – і я також бачив доповідь мого поважного канадського колеги, який зауважив, що Володимир Путін тепер визнав, що Росія втручалась у події у східній Україні, у тому числі і військово. Тож моє питання до поважного російського колеги наступне: з огляду на те, скільки раз ми чули від російської делегації на цьому форумі, що Росія не втручається військово у події на сході України - хто каже правду, президент Росії Путін, чи російська делегація у Відні?", - звернувся до російської делегації Бер.

Американський дипломат відзначив, що уміння говорити правду є частиною "діалогу між сторонами, які поважають одна одну".


Дивіться також: Що буде після нової поліції Деканоїдзе розповіла у США

Що буде після нової поліції Деканоїдзе розповіла у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG