Спеціальні потреби

За рік до головування в ОБСЄ Україна не пустила віце-президента цієї організації до Тимошенко


На думку Габсбург Дуглас, ця відмова приверне додаткову увагу до недоліків українського правосуддя та демократії.

Віце-президенту Парламентської Асамблеї ОБСЄ, депутату Шведського парламенту Вальбурзі Габсбург Дуглас не дозволити відвідати колишнього прем’єр-міністра України. Про це у понеділок повідомила прес-служба ОБСЄ.

Таким чином європейським дипломатам вже втретє за останні три тижні не дозволено відвідати Юлію Тимошенко у Качанівській виправній колонії (№54), – йдеться у заяві прес-служби.

В Україні Габсбург Дуглас та представниця швецької делегації в ОБСЄ Аса Ліндстам досліджували ситуацію з демократією та правами людини. Як відомо, Україна має очолити ОБСЄ у 2013-му році.

«Дієва правова система та захищеність прав – одні з основних демократичних принципів, яких має дотримуватись Україна», – заявила Габсбург Дуглас.

Віце-президент ОБСЄ також висловила жаль з приводу того, що представникам організації не дали зустрітись із Юлією Тимошенко.

«Я сподіваюсь, що ця відмова приверне додаткову увагу до недоліків українського правосуддя та демократії», – цитує Гасбург Дуглас прес-служба ОБСЄ.

Замість зустрічі із Тимошенко, делегація ОБСЄ в супроводі чотирьох українських депутатів зустрілись із керівництвом Качанівської колонії та озвучили вимогу припинити цілодобове відеоспостереження за Юлією Тимошенко, а також дозволити візити до неї.

Показати коментарі (10)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG