Спеціальні потреби

В ОБСЄ занепокоєні нападами на журналістів в Україні


Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович у понеділок висловила стурбованість насильством проти членів засобів масової інформації на час демонстрацій у Києві.

"Я особливо стурбована тим, що в більшості випадків, побиття, за повідомленнями, здійснене співробітниками правоохоронних органів, які напали на журналістів та зігнорували їх прес-посвідчення. Насильство проти журналістів не може й не має бути допущене", зазначила Міятович в листі до головуючого в ОБСЄ, міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

Міятович знову закликала українську владу вждатися до термінових заходів, щоб зупинити насильство проти засобів масової інформації та розпочати розслідування обставин цих нападів.

Згідно з інформацією, понад 40 журналістів, що представляють вітчизняні та міжнародні засоби масової інформації, в тому числі Української правди, 5 каналу, 1+1, Euronews, Reuters, Франс-прес, Associated Press, New York Times, зазнали фізично нападу і були важко поранені під час висвітлення громадських протестів у Києві.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG