Спеціальні потреби

Україна втратить підтримку ЄС, санкції проти Росії буде послаблено - екс-посол США Пайфер закликає не виходити з Мінських угод


Вихід України з Мінських угод призведе до втрати Києвом міжнародної підтримки. Таку думку висловив колишній посол США в Україні, експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер.

"Україна не може вийти з Мінських угод. Якщо вона піде на це - втратить підтримку ЄС і можливо підштовхне до послаблення санкцій щодо Росії. Альтернативного переговорного плану не існує", - твітує у середу Пайфер.

Заява Пайфера послідувала у відповідь на результати опитування проведеного дослідницьким центром "Інститу Горшеніна", яке вказує - 51% українців вважають, що Мінські угоди шкодять Україні.

"Інститут Горшеніна" оприлюднив дослідження з аналогічними даними щодо шкідливості Мінських угод для України навесні 2016-го року.

Український політолог Михайло Погребинський тоді розкритикував дані опитування, заявивши, що усі дослідження "Інституту Горшеніна" є свідомою маніпуляцією, або непрофесіоналізмом.

"В більшості досліджень, які я бачив, все ж українці розуміють, що військовим шляхом конфлікт на Донбасі не вирішиш, вони за мирний шлях вирішення конфлікту", - наводить слова політолога "РИА Новости Украина".

Дивіться також: Значення політичної спадщини Обами для українсько-американських стосунків - оцінка українських експертів

XS
SM
MD
LG