Спеціальні потреби

Командувач коаліційних військ в Афганістані відвідує Пакистан


Командувач американських і натовських військ в Афганістані генерал Джон Аллен відвідує Пакистан, щоб закликати пакистанських офіційних осіб до заходів проти екстремістів, які чинять атаки через кордон на афганську територію.

Генерал Аллен веде переговори з начальником штабу пакистанських збройних сил генералом армії Первезом Ашфаком Каяні.

Сполучені Штати повторно закликають Пакистан вдатися до заходів проти терористичної мережі Гаккані.

Пов’язане з аль-Кайдою екстремістське угруповання має свої бази на території племінного району Північний Вазиристан у Пакистані, звідки чинить численні атаки на територію Афганістану.

Минулого тижня воно оточило готель над озером неподалік столиці Афганістану. В результаті сутички загинуло щонайменше 20 людей.

Генерал Аллен заявив, що атака мала ознаки дій мережі Гаккані. За його словами, ця мережа і далі виступає проти і вбиває невинних афганців та порушує суверенітет Афганістану, за його словами, з «безпечного місця в Пакистані».

Пакистанські збройні сили кажуть, що командувач міжнародних сил і начальник штабу збройних сил Пакистану обмірковують справу запровадження в життя «недавно прийнятих» заходів координації дій у прикордонному районі.

Візит генерала Аллена до Пакистану відбувається в час посилення напруження між США і Пакистаном з приводу дотепер закритих шляхів постачання для коаліційних військ в Афганістані.
XS
SM
MD
LG