Спеціальні потреби

У Пакистані загинули 13 службовців напіввійськового формування


Похорон загиблого члена пакистанського «Прикордонного корпусу».

Пакистанське військове командування повідомило, що на північному заході країни під час вчиненого талібськими бойовиками нападу із-засідки, від власного мінометного вогню загинули 13 членів воєнізованого угруповання.

Атака сталася у пізніх годинах у понеділок у племінному районі Хайбер, що прилягає до кордону з Афганістаном. Серед загиблих - полковник і капітан напіввійськового формування «Прикордонний корпус».

Хайбер розташований на головному наземному шляху постачання НАТО припасів до Афганістану. У цьому районі також знаходяться штаб-квартири низки екстремістських угруповань, включно з пакистанським відділенням Талібану.

Втім, у південному портовому місті Карачі пакистанські правоохоронці взяли 11 осіб під арешт у зв’язку з політично вмотивованими вбивствами.

Міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік повідомив, що впродовж останніх 18 днів у Карачі вбито понад 43 людей. Він заявив, що ці вбивства є частиною «змови проти Пакистану, щоб дестабілізувати країну». Він не входив у подробиці.

XS
SM
MD
LG