Спеціальні потреби

Актуально

Вибухи в Пакистані спричинили смерть смерть понад 65 людей

Пакистанські офіційні особи повідомили, що в результаті двох вибухів перед будинком місцевих органів влади в північно-західному племінному районі, неподалік кордону з Афганістаном, загинуло понад 65 людей.

Поліція заявила, що нападник-смертник на мотоциклі підірвав вибухівку неподалік офісу в селищі Якка-Ганд, яке в племінному районі Мохманд, у той час, як представник уряду Расул Хан мав зустріч з місцевим комітетом з питань миру. Державний службовець не отримав поранень. Дещо пізніше стався вибух замінованого автомобіля.

Проте надходять суперечливі повідомлення з місця інциденту. Вони стосуються кількості вибухів.

У результаті ранкового інциденту поранення отримало понад 112 людей. Вибух стався в час, коли неподалік працівники розподіляли серед потребуючих крісла на колесах та іншу допомогу. Офіційні особи кажуть, що серед убитих є жінки і діти.

Вибух повністю знищив приблизно 70 крамниць, і рятівники шукають серед розвалин можливо більшої кількості жертв. Офіційні особи кажуть, що була пошкоджена місцева в’язниця, в результаті чого з неї втекло 28 в’язнів.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG