Спеціальні потреби

Удари дронів завдають втрат терористам у Пакистані


Удари дронів завдають втрат терористам у Пакистані

Представники розвідки Пакистану заявляють, що в результаті удару американських безпілотних літаків на північному заході країни загинули чотири бойовики. Це вже третій удар американських безпілотників менше ніж за два дні.

Повідомляється, що поблизу міста Міран-Шах у Північному Вазиристані випущені безпілотниками ракети влучили у машину, в якій знаходились бойовики. Північний Вазиристан контролюється місцевими племенами. Вплив уряду Пакистану тут є обмеженим. Особи убитих бойовиків досі не названо.

За день до того, ударом безпілотника у тому ж регіоні було вбито високопоставленого члена терористичної мережі Гаккані, Дженбаза Задрана також відомого як Джаміль. Досі це найбільш впливовий лідер мережі Гаккані, вбитий у результаті військової операції.

США не визнають публічно використання безпілотних літаків поти бойовиків аль-Кайди та Талібану на північному заході Пакистану. Пакистанська влада неодноразово висволювала обурення військовими операціями із використанням безпілотних апаратів, які вважає зазіханням на свій суверенітет.

Досі Пакистан не реагує на тиск з боку США, які вимагають рішучого військового наступу проти бойовиків у Північному Вазиристані.

Представники американського уряду звинувачували пакистанську розвідку в підтримці терористичної мережі. Пакистан відкидає ці звинувачення.

XS
SM
MD
LG