Спеціальні потреби

У північно-західному районі Пакистану нападник-смертник убив вісьмох людей


У Пакистані поліція повідомила, що в місті Пешавар, що в північно-західному районі країни, нападник-смертник убив щонайменше вісьмох і поранив 45 людей. Це сталося на хвилі дедалі більшого насильства перед запланованими на 11 травня виборами.

Органи влади кажуть, що атаку здійснив чоловік на мопеді. Він атакував кортеж високопоставленого службовця, який однак залишив місце інциденту перед самим вибухом. Вибух пошкодив поліцейський автомобіль і автобус.

Серед убитих є син видатного афганського духівника Казі Аміна Вакада. Духівник є членом Верховної ради миру Афганістану, яка докладає зусиль, щоб заохотити афганське угруповання Талібан взяти участь у мирних переговорах з кабульським урядом.

У повідомленнях сказано, що це пакистанський Талібан взяв на себе відповідальність за атаку в понеділок. Це був найновіший інцидент на хвилі політичного насильства, в результаті якого від 11 квітня загинули десятки людей. Більшість атак була скерована проти кандидатів від світських партій, які виступають проти Талібану.
XS
SM
MD
LG