Спеціальні потреби

Колишнього пакистанського лідера несподівано госпіталізовано


Колишнього пакистанського лідера Первеза Мушаррафа, який був у дорозі до суду, несподівано госпіталізовано. Він вже втретє не зміг з’ятитися перед судом. Його звинувачують у державній зраді.

Представник поліції Джен Мохаммед заявив судді, що в Мушараффа виникла проблема з серцем у час, коли він їхав до суду. Його негайно перевезли до Інституту кардіології збройних сил у недалекому Равалпінді.

Мушарраф не з’явився перед судом у середу, а також 24 грудня, після того, як неподалік дороги з дому до суду в Ісламабаді було знайдено вибухівки.

У четвер один із захисників Мушаррафа вийшов з приміщення суду, нарікаючи на непокоєння з боку уряду. Адвокат Анвар Мансур заявив, що він неспроможний спати вночі з приводу заворушень перед його домом. Другий адвокат нарікав, що йому погрожують.

У середу поліція повідомила, що вона розрядила вибуховий пристрій, який знайдено біля дому Мушаррафа. Група адвокатів колишнього лідера заявила, що саме бомба була причиною, чому він не з’явився в суді.

Генерала Мушаррафа судять за звинуваченням, що у 2007 році, за рік перед відставкою, він у хотів запровадити в країні надзвичайний стан.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG