Спеціальні потреби

У Пакистані засуджено 5 американців за звинуваченням у тероризмі


Пакистанський суд засудив кожного з п’ятьох американців до десяти років позбавлення волі, визнавши їх винними у причетності до тероризму.

Представники пакистанського уряду оголосили цей вирок у місті Саргода, що знаходиться на сході країні. Вони повідомили, що анти-терористичний суд Пакистану визнав усіх цих американців-мусульман - віком до 20 років - винними у злочинній змові і збиранні фондів для заборонених організацій.

Пакистан звинуватив цих молодих людей, всі з яких походять з столичного Вашингтону, у плануванні нападів і намаганні приєднатися до ісламських екстремістів, які воюють в Афганістані.

Молоді американці твердять однак, що вони не винні і що їх лише цікавила гуманітарна діяльність в Афганістані. Вони також кажуть, що під час перебування у в’язниці зазнали тортур, як від американських так і пакистанських правоохоронців. Втім представники обох країн заперечили ці звинувачення.

Прокуратура вимагала покарати американців на довічне ув’язнення і вже заявила, що домагатиметься продовження терміну їх ув’язнення. Утім адвокати засуджених американців кажуть, що будуть оспорювати вердикт і подаватимуть апеляційну скаргу.

XS
SM
MD
LG