Спеціальні потреби

Пентагон готує рекомендії військовим як захищати обличчя


Міністр оборони США Марк Еспер

Міністерство оборони США готує рекомендації для військових щодо захисту обличчя після того, як уряд США рекомендував усім американцям носити захисні маски, щоб зупинити поширення коронавірусу.

Глава Пентагону Марк Еспер в інтерв'ю каналу ABC у неділю повідомив:

“Ми будемо мати директиви на цю тему сьогодні, ми рухаємось у напрямку захисту обличчя”, - сказав міністр оборони США 5 квітня у програмі This Week Джорджа Стефанопулоса.

При цьому очільник оборонного відомства США додав, що крім захисту військових, збройні сили мають продовжувати виконувати місію з національної безпеки країни.

“Щоб це виконувати, ми не завжди можемо дотримуватись соціального дистанціювання, як то під час атаки субмарини, бомбардувальника, в танку, то ж ми маємо вживати інших заходів”, - сказав міністр оборони.

“Ми надамо їм рекомендації, необхідні для того, щоб пристосуватись, в якій би унікальній ситуації вони б не були”, - додав Еспер.

Напередодні Центри із контролю та профілактики захворювань у США рекомендували усіх мешканцям країни носити захисні маски. Маска може зупинити поширення вірусу від людей, які не проявляють симптомів і несвідомо розносять вірус.

У рекомендаціях також йдеться, щоб населення не купувало хірургічних масок чи респіраторів N95, так як їх бракує медичним працівникам.

Дивіться також: Безробіття в США через коронавірус вдарило і по українцях

  • 16x9 Image

    Ярина Матвійчук

    Приєдналася до команди «Голосу Америки» у 2014 році. Перед тим працювала в американському журналі National Geographic та на «Радіо Свобода» ведучою та редактором програми «Ранкова Свобода». У Києві волонтерила на «Радіо Марія» та в кіностудії Cinema House Group, у Гавані доглядала за хворими українськими дітьми в рамках проекту «Україна – Куба». Своїм найбільшим хобі вважає 3-річну доньку Марійку та подорожі з родиною. Розповідає, що любить книжки і поважає добре почуття гумору. Рецептом свого життя називає «Похвалу глупоті» Е. Роттердамського. Мріє покататися на всіх видах транспорту та спробувати їжу різних народів світу.

XS
SM
MD
LG