Спеціальні потреби

Актуально

В будинок Пентагону влучило шість куль, а не дві

Пентагон

Представники органів безпеки Пентагону тепер кажуть, що під час інциденту у вівторок в будинок Міністерства оборони США влучило шість куль, тобто на чотири більше, ніж первісно думали.

В оприлюдненій в середу заяві представник Пентагону сказав, що крім фрагментів двох куль, які влучили у два вікна, слідчі виявили сліди чотирьох куль, що влучили у фасад будинку під час інциденту, що стався перед світанком.

Представники Пентагону заявили у вівторок, що постріли зроблено з гвинтівки.

Після інциденту представники правоохоронних органів закрили важливу автостраду, що проходить біля Пентагону і кілька менших вулиць біля будинку, щоб шукати доказів. Пентагон знаходиться в Арлінгтоні у штаті Вірджинія, неподалік Вашингтона.

Представник Пентагону заявив, що тепер експерти вивчають всі знайдені доказові матеріали в лабораторії Федерального бюро розслідувань. Вивчається також запис, зроблений відеокамерами у районі Пентагону і навколишніх доріг. Дотепер слідчі не назвали особи чи осіб, відповідальних за інцидент.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG