Спеціальні потреби

Пентагон хоче використовувати приватні космічні ракети, такі як SpaceX Starship, щоб перевозити вантажі по світу


Пентагон повідомив, що розширює програму із залучення ракет повторного використання, як-то Starship від компанії Ілона Маска SpaceX, щоб швидко перевозити вантажі по світу, пише USA Today.
Експериментальна військова програма Rocket Cargo вивчатиме й розвиватиме можливості із посадки ракет на різноманітні нетрадиційні поверхні, логістику швидкого завантажування й розвантажування таких кораблів, а також скидання вантажів із повітря у місцях, де не можна здійснити посадку. ​

На це повітряні сили просять виділити 50 мільйонів доларів державного бюджету. Гроші підуть на співпрацю із SpaceX та корпорацією Exploration Architecture (XArc).

У програмі Rocket Cargo описано, що ракети Starship від SpaceX потенційно зможуть доправляти від 30 до 100 тонн вантажів. Зараз Starship перебуває на стадії розробок і випробувань.

Ідея використання кораблів для перевезень вигідна тим, що вони можуть стартувати у космос й сісти в іношому місці, й зможе перевезти вантаж і навіть потенційно людей в будь-яку точку планети за менш як годину.

Дивіться також: Американське віскі: як на шляху до відродження одного з найстаріших бурбонів стали на заваді сталь та алюміній. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG