Спеціальні потреби

Пентагон підтримав посилення військового потенціалу України


Пентагон

У бесіді з главою українського МЗС Павлом Клімкіним заступник міністра оборони США Боб Ворк закликав Київ продовжувати реформи

Перший заступник міністра оборони США Боб Ворк зустрівся в Пентагоні з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і запевнив його в тому, що США підтримують посилення потенціалу українських збройних сил.

Представник Міністерства оборони Кортні Гіллсон повідомила, що Ворк і Клімкін обговорювали нещодавню ескалацію насильства об’єднаних сил Росії і сепаратистів на сході України, а також «зусилля США щодо сприяння в сфері безпеки, спрямовані на поліпшення внутрішніх оборонних можливостей України та підвищення професіоналізму її збройних сил».

«Ворк підкреслив, що США як і раніше рішуче підтримують суверенітет і територіальну цілісність України, а також нарощування потенціалу українських сил, – сказала Гіллсон. – Крім того, він закликав Україну зберігати прихильність реформам, які зроблять її оборонні підприємства більш дієвими і ефективними».

За словами Гіллсон, Клімкін наголосив на важливості підтримки Сполученими Штатами права України самостійно визначати зовнішньополітичний курс і підтвердив твердий намір України виконувати Мінські угоди.

Збройний конфлікт між урядом України і підтримуваними Росією сепаратистами на сході країни, що почався в 2014 році, забрав життя понад 9800 людей.

Дивіться також: Скандальна відставка Майкла Флінна може мати серйозні наслідки для нової адміністрації

Скандальна відставка Майкла Флінна може мати серйозні наслідки для нової адміністрації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

XS
SM
MD
LG