Спеціальні потреби

У результаті аварії поїзда біля Філадельфії загинуло щонайменше шестеро людей


Мер Філадельфії Майкл Наттер повідомив, що в результаті аварії пасажирського поїзда в околицях міста у вівторок увечері щонайменше шестеро людей загинуло, десятки отримали травми. Кілька осіб у критичному стані. Наттер прибув на місце аварії, після чого сказав:

«Я був на місці аварії з моїми співробітниками, - сказав він. - Це абсолютно жахлива картина. Я не бачив нічого подібного за своє життя, і більшість моїх співробітників - теж».

Численні бригади рятувальних служб приїхали на місце аварії, коли поїзд компанії Amtrak, що їхав з Вашингтона до Нью-Йорка, зійшов з рейок. У поїзді знаходилися щонайменше 243 пасажири і членів екіпажу. Аварія торкнулася сім вагонів.

Понад 200 пожежників і міліціонерів з ліхтариками оглядали місце аварії в пошуку пасажирів, які могли бути затиснуті у пошкоджених вагонах. Лікарні та інші медустанови повідомили в цілому про понад 140 пацієнтів, які надійшли з місця аварії. Шестеро пасажирів отримали важкі травми.

Національна рада з безпеки транспорту повідомила, що група слідчих прибуде на місце аварії вранці в середу, щоб приступити до офіційного розслідування.

За повідомленням, у момент аварії поїзд їхав зі швидкістю приблизно за 100 кілометрів на годину.

XS
SM
MD
LG