Спеціальні потреби

Філіппіни кажуть, що роблять усе можливе для надання допомоги потерпілим від тайфуну

  • Голос Америки

Уряд Філіппін захищає свої зусилля щодо надання допомоги жертвам тайфуну Хайян, багато із яких отримали дуже малу або зовсім не отримали допомоги з часу стихійного лиха тиждень тому.

Міністр внутрішніх справ Мар Рохас заявив у п’ятницю, що в такій ситуації ніщо не доходить на час. Виступаючи у знищеному тайфуном місті Таклобан, він сказав, що потрібна негайна масова допомога і що вона не може надійти до всіх людей.

Керівник установи з надання допомоги потерпілим Едуардо дель Росаріо сказав репортерам у п’ятницю, що офіційна кількість загиблих збільшилася до 3,621 особи.

Тимчасом військово-морські сили США розпочали великомасштабну операцію з надання допомоги. Авіаносець «Джордж Вашингтон» і кілька суден почали доставляти воду і основні харчові пакети для мешканців Таклобана. Відбувається підготовка, щоб надіслати до регіону судно-госпіталь «Мерсі». Воно приєднається до ряду кораблів і суден з інших країн, які вже перебувають у регіоні.

Американські військові вертольоти вже постачають до міста харчі і воду, а розвідувальні літаки розпочали накреслювати карти районів, які найбільше постраждали від стихійного лиха.
XS
SM
MD
LG