Спеціальні потреби

Автоматичне підвищення зарплати високопосадовцям Трампа скасували


На фото: Чоловік біля банкомату

Віце-президент США Майк Пенс відмовився від автоматичного підвищення заробітної платні у п'ятницю

Державне управління кадрами США наказало державним установам зупинити заплановані автоматичні підвищення заробітної платні міністрам Адміністрації Трампа та віце-президенту США Майку Пенсу. Про це повідомила журналіст видання The Washington Post Ліза Рейн.

Це відповідальне рішення ухвалене лише після того, як про підвищення повідомили громадськості
Ліза Рейн, The Washington Post

Раніше видання The Washington Post повідомило, що в результаті припинення дії раніше запроваджених обмежень на підвищення плати високопосадовцям, провідні урядовці Трампа мали отримати автоматичне підвищення річної заробітної платні у розмірі 10 000 доларів. Це сталося через те, що досі не ухвалено закон про фінансування уряду США, а обмеження закладені у попередній - втратили чинність.

"Після нашої статті про підвищення заробітної платні призначенцям Трампа, керівник Державного управління кадрами США оприлюднила доповідну записку, якою наказала урядовим агенціям не виконувати заплановане підвищення доки Конгрес не ухвалить рішення. Це відповідальне рішення ухвалене лише після того, як про підвищення повідомили громадськості", - написала у Twitter Ліза Рейн.

Ще у п'ятницю віце-президент США Майк Пенс заявив, що відмовиться від автоматичного підвищення своєї заробітної платні.

Видання The Washington Post повідомляло, що заробітна платня міністрів уряду США мала зрости з 199 700 доларів на рік до 210 700, їх заступників - з 179 700 до 189 600. А заробітна плата віце-президента США - зрости з 230 700 до 243 500 доларів на рік.

У США вже понад 2 тижні частково припинено роботу уряду. Президент та лідери демократів у Палаті представників США не можуть домовитись щодо виділення коштів на побудову муру на кордоні між США та Мексикою. Обидві сторони не відступають від своїх позицій. Під час зупинки роботи уряду численні чиновники перебувають у неоплачуваній відпустці, або працюють без гарантій отримання заробітної платні.

Дивіться також: Що чекає на медійний ринок в Україні у 2019? Інтерв’ю - Кирил Лукеренко

Що чекає на медійний ринок в Україні у 2019? Інтерв’ю - Кирил Лукеренко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:39 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG