Спеціальні потреби

Актуально

Розвідка США: COVID-19 не був створений як біологічна зброя

Вірус, що спричиняє COVID-19 не був розроблений в якості біологічної зброї. Про це йдеться у звіті Служби директора національної розвідки США, оприлюдненому в п'ятницю.

Витоки коронавірусу можливо не вдасться встановити, зауважують американські розвідники.

Звіт виданий за результатами дослідження, проведеного на замовлення президента США Джо Байдена, базується на інформації зібраній впродовж 90 днів до серпня 2021 року.

Розвідувльна спільнота встановила, що вірус SARS-CoV-2, який спричиняє COVID-19, ймовірно виник і інфікував людей чрез невелике зараження, яке відбулось не пізніше листопада 2019 року і першим кластером COVID-19 став Ухань, Китай, в грудні 2019 року, йдеться у звіті. Ймовірним названо як витік вірусу з лабораторії, так і зараження в природних умовах.

Крім того, що вірус не було створено в якості біологічної зброї, зауважують розвідники, SARS-CoV-2, можливо, не став результатом генетичної інженерії, однак дві установи вважають, що достатніх свідчень для такого висновку немає, йдеться в доповіді.

Дивіться також: Ковідна посмішка: як посміхатися навіть під захисною маскою. Відео

Ковідна посмішка: як посміхатися навіть під захисною маскою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Зрештою, американська розвідуавальна спільнота встановила, що Китай не знав про вірус перед початком першого спалаху COVID-19.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG