Спеціальні потреби

В кабіні пілотів літака Качинського були сторонні люди - слідство


На місці катастрофи неподалік Смоленська

Представники авіації, які ведуть слідство в справі авіакатастрофи, в якій загинув президент Польщі і 96 людей, кажуть, що перед самою катастрофою в кабіні пілотів були пасажири.

В середу в Москві російські та польські офіційні особи підтвердили, що експлуатаційний самописець літака, знайдений на місці катастрофи, зареєстрував голоси осіб, які не належали до екіпажу літака.

Голова міждержавного комітету, що веде слідство в справі катастрофи, Тетяна Анодіна заявила, що один голос у записі вже опізнано, і що польські офіційні особи докладають зусиль для опізнання одного або більшої кількості голосів інших осіб.

Офіційні особи підтвердили, що екіпаж літака отримав повторні попередження про туман і погану видимість у районі смоленського аеропорту, куди прямував літак.

У катастрофі літака, який розбився 10 квітня неподалік Смоленська, загинули президент Польщі Лех Качинський, його дружина Марія, високопоставлені члени уряду, включно з командувачем збройних сил і директором національного банку Польщі.

XS
SM
MD
LG