Спеціальні потреби

Група поліцейських вирішила попрацювати «творчо»


Багато людей, коли чують слово «поліція», одразу малюють у своїй уяві людей у формі, які ловлять злочинців. Мало хто асоціює поліцейських з музичними інструментами. У передмісті Вашингтона діє незвичний музичний гурт, основу якого складають стражі порядку. Вони кажуть, що за допомогою творчості часом можна досягти більше порядку і спокою у суспільстві ніж за допомогою сили та покарань.

Учні середньої школи у передмісті Вашингтона неабияк здивувалися, коли перед ними почали виступати музиканти у поліцейській формі.

Поліцейські місцевого відділу створили групу «Ритм і блюз» дев`ять років тому.

Молодший сержант Едвін Робертсон грає на тромбоні, гітарі і тубі.

«Ми намагаємось показати людям, що поліцейські – такі ж самі громадяни як вони, нормальні люди. Наша робота не лише сажати їх до в’язниці. Наша робота – спілкуватись з ними, намагатись вберегти їх від неприємностей».

«Ритм і блюз» найчастіше дає концерти у школах, будинках пристарілих і на подіях місцевої громади. На роботі Робертсон пілот поліцейського гелікоптера. У поліції він вже 26 років.

«Ми проводимо репетиції у свої вихідні. Я не проти витратити на це свій вільний час. І це ніяк не шкодить моїй основній роботі», - каже він.

Роберт Гілтон – начальник місцевого відділу поліції вітає ініціативу.

«Виступаючи, вони насправді виконують роботу поліцейського. Наша робота у тому, щоб створити мирне середовище. І ми це робимо».

Гілтон каже, що музику у виконанні його підлеглих люблять як школярі так і люди похилого віку. Місцевій мешканці Перл Ґарді хлопці подобаються.

«Чесно, я спочатку з великою недовірою віднеслася до цієї ідеї. Але зараз мені подобається. Вони гарно грають, і я сподіваюся приїдуть до нас ще».

Поліцейські музиканти кажуть, що їх основна мета надихнути молодих людей робити щось корисне і відвернути їх від злочинності. Чимало дітей кажуть, що на них це подіяло. Учень сьомого класу Тайроун Паркер зізнається, що вони
спонукали у нього бажання навчитися грати на музичних інструментах.

А що до самих поліцейських, вони кажуть що «Ритм і блюз» дає їм можливість робити те, що вони люблять, і покращити атмосферу у місцевій громаді.


Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG