Спеціальні потреби

Актуально

Політика Трампа поліпшила настрої бізнес-лідерів в Давосі

Рекордна кількість бізнес-лідерів оптимістично налаштовані стосовно світового економічного зростання, свідчить дослідження PwC, оприлюднене на Світовому економічному форумі в Давосі, повідомляє AFP.

Це – гарна новина для Трампа, адже багато респондентів схвалюють його політику зі зниження оподаткування для бізнесу, переконане видання.

До того ж, Міжнародний валютний фонд покращив прогноз світового економічного зростання на 2018 та 2019 роки, стверджуючи, що зниження податків Трампом, найімовірніше, призведе до зростання інвестицій до найбільшої економіки світу і позитивно вплине на основних торговельних партнерів США.

В МВФ, однак, додали, що зростання, імовірно, сповільниться після 2022 року, коли зменшиться стимулюючий ефект від зниження податків.

Зменшення податків, скоріш за все, призведе до розширення дефіциту поточного рахунку платіжного балансу США і вплине на міжнародні інвестиції, зазначив головний економіст МВФ Моріс Обстфельд. "Політичні лідери та стратеги мають пам’ятати, що поточний стан економіки віддзеркалює збіг факторів, який не буде довго тривати", - Обстфельд сказав журналістам в Давосі.

Дивіться також: Час-Тайм. Уряд США залишається частково зачиненим

Час-Тайм. Уряд США залишається частково зачиненим
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:56 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проектів «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG