Спеціальні потреби

Як американці сприйняли промову президента Трампа «Про стан держави»

  • Голос Америки

Президент Трамп після промови «Про стан держави»

Перша промова президента Дональда Трампа «Про стан держави» до обох палат Конгресу була назагал позитивно сприйнята більшістю американців. Згідно з результатами опитування громадської думки, 69% тих, хто дивився промову, кажуть, що накреслена президентом політика поведе країну в правильному напрямку.

В опитуванні, проведеному CNN/ORC, 57% тих, хто дивився промову, сказали, що реакція на неї була дуже позитивною, 21% висловили думку, що частково позитивною, і лише 21% відповів, що була негативною.

Майже дві третини респондентів відповіли, що, на їхню думку, президент обрав правильні пріоритети якщо йдеться про країну, і майже 70% висловили думку, що промова змінила їх думку на більш оптимістичну щодо напрямку, у якому йде президент Трамп.

У центрі уваги промови президента Трампа «Про стан держави» були такі питання, як економіка, імміграція і боротьба з тероризмом. Згідно з результатами опитування, 72% опитаних заявили, що політика президента в галузі економіки поведе країну в правильному напрямку, тоді як 70% сказали те саме щодо боротьби з тероризмом.

Щодо податкової політики, то 64% респондентів вважають, що це поведе країну в правильному напрямку, 62% сказали те саме про імміграційну політику і 61% погоджується з пропозиціями про зміни в галузі медичної опіки.

Якщо йдеться про ідеологічний напрямок, то приблизно 33% респондентів дали позитивну оцінку промові, 26% вважають, що була надто консервативною, а 8% сказали, що вона не досить консервативна.

Опитування проведено серед групи 509 американців, які заявили, що дивитимуться промову і погодились опісля відповісти на запитання. Помилка в результатах не перевищила 4,5 %.

Дивіться також: У штаті Аризона набирає сили рух спротиву президенту США Трампу

У штаті Аризона набирає сили рух спротиву президенту США Трампу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG