Спеціальні потреби

У США запобігли загрозі безпеки Папи Римського Франциска


Папа Римський Франциск в ході візиту в США 22-27 вересня відвідає Вашингтон, Нью-Йорк і Філадельфію.

Загроза того, що бойовики ІДІЛ чи інші терористичні організації спробують під виглядом біженців потрапити у США є не теоретичною, а цілком реальною, заявив напередодні голова комітету Палати представників з внутрішньої безпеки Майкл Маккол.

За його інформацією, американські спецслужби уже запобігли одному конкретному випадку терористичної загрози Папі Римському Франциску, який наступного вівторка прибуває у США з 6-денним візитом.

«Я стурбований. Секретна служба під час зустрічі за закритими дверима поінформувала мене щодо цього. Папа Римський дуже пристрасна людина, він полюбляє спілкуватися з людьми. Ми уважно спостерігаємо за погрозами на адресу Понтифіка у зв’язку з його приїздом до США. Ми запобігли одному замаху. З наближенням дати приїзду Папи Римського, ми будемо особливо пильними, щоб забезпечити захист Понтифіка під час його перебування у США», - заявив конгресмен Майкл Маккол.

Папа Римський Франциск в ході візиту в США 22-27 вересня відвідає Вашингтон, Нью-Йорк і Філадельфію. Зокрема, він зустрінеться в Білому домі з президентом США Бараком Обамою, виступить перед членами Конгресу і на сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG