Спеціальні потреби

Президент України закликав «Велику сімку» продовжити санкції проти Росії


Зустріч президента України з послами країн «Великої сімки»

У ході зустрічі Петро Порошенко зробив особливий акцент на необхідності продовження санкцій проти Росії у зв’язку з невиконанням країною-агресором Мінських домовленостей.

Президент Петро Порошенко закликав країни «Великої сімки» (G7) продовжити санкції проти Росії у зв’язку з невиконанням нею Мінських домовленостей.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це Порошенко сказав у понеділок під час зустрічі з послами «Великої сімки», акредитованими в Україні.

Президент заявив, що останніми днями ситуація на Донбасі загострюється через дії підтримуваних Росією бойовиків, «за що несе повну відповідальність» Москва.

При цьому Порошенко наголосив, що санкції є «ефективним інструментом» і «мотивуючим фактором», який спонукатиме Росію виконувати Мінські домовленості.

Президент України вкотре наголосив на важливості запровадження збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі і закликав країни G7 підтримати цю ініціативу України.

«Лише при наявності безпекових передумов, прогресу в запроваджені збройної поліцейської місії ОБСЄ, сталого припинення вогню, відведення артилерії і важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення усіх заручників, ми можемо говорити про політичні механізми», – сказав Порошенко, говорячи про перспективи мирного врегулювання ситуації на сході України.

Порошенко також звернувся до послів «Великої сімки» з проханням посилити тиск на Росію щодо негайного звільнення Надії Савченко й інших ув’язнених, які незаконно утримуються в цій країні, а також запровадження особистих санкцій проти тих, хто сфабрикував справи проти незаконно ув’язнених в РФ українців.

Дивіться також: Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG