Спеціальні потреби

Масштабні пожежі у Монтані внесли до переліку найвищої пріоритетності у США


Мешканці Монтани спостерігають за пожежею на горі Ред Лодж

П’ятеро пожежників постраждали під час гасіння масштабних пожеж у штаті Монтана. Грім і потужний вітер повернув напрямок руху вогню, який виник внаслідок блискавки, у бік рятувальників, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на представників місцевої влади.

Пожежа у північно-західній частині Монтани, на території лісів площею майже 3 тисячі гектарів, визнана найвищим пріоритетом для гасіння в країні, повідомив Департамент природних ресурсів та охорони природи штату Монтана.

Як повідомляє “Національне громадське радіо”, речник Служби Лісового господарства США Джейсон Недло підтвердив цей статус: “Це означає, що у міру того, як ресурси ставатимуть доступними, пожежа на території “Алдер Крік” у Монтані буде одним з головних пріоритетів для надсилання цих ресурсів”.

Пожежа загрожує безпеці близько 240 приватних садиб, повідомляє місцева газета The Great Falls Tribune.

Губернатор Монтани задіяв Національну гвардію для допомоги пожежникам. Крім того, штати Каліфорнія та Юта надіслали на допомогу кілька рятувальних бригад.

“Щоб посилити нашу відповідь на пожежі, ми забезпечили допомогу від двох оперативних рятувальних бригад зі штату Юта та однієї бригади з Каліфорнії, які прибудуть до Монтани сьогодні та завтра. Дякую губернаторам Коксу та Ньюсому за підтримку штату Монтана у цей сезон пожеж”, - написав у Twitter 23 липня губернатор Монтани Грег Джінфорте.

Масові пожежі нині тривають у низці штатів на заході США, серед них - Орегон, Кафорнія, Айдаго, Юта, Нью-Мексико, Техас та інші.

Загалом, за даними Національного пожежного центру, в країні нині триває 88 масових пожеж на території 13-ти штатів.

Національний пожежний центр оголосив 5-тий найвищий рівень готовності, який передбачає пріоритетне надання цим регіонам протипожежних ресурсів країни.

Дивіться також: Вашингтон обговорює деталі нових домоленостей між США і Німеччиною щодо Північного Потоку-2


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG