Спеціальні потреби

В Росії відбулися мітинги активістів опозиції, які закликали Путіна подати у відставку


Олексій Навальний після винесення йому вироку

У Росії поліція затримала понад сто активістів опозиції, які брали участь у протестах на підтримку ув’язненого лідера Олексія Навального. У березні наступного року в Росії відбудуться президентські вибори.

Понад дві тисячі людей зібралися в центрі Москви на Пушкінській площі, вигукукючи: «Росія буде вільною» і «Росія без Путіна», після чого пішли у напрямку Кремля і парламенту.

Поліція на короткий час затримала кілька осіб, але не висунула проти нікого звинувачення. Проте ситуація була іншою в інших російських містах, в яких, за повідомленням, затримано 132 особи.

Олексій Навальний, який відбуває 20-денний термін під арештом за порушення правил громадських мітингів, закликав, щоб мітинги в Москві та інших містах приурочити до 65 дня народження Путіна.

Путін, який відіграє провідну роль у політичному житті Росії протягом уже майже 18 років, як вважається, буде кандидатом на четвертий президентський термін.

У Санкт-Петербурзі, родинному місті Путіна, на протест вийшло приблизно 1500 людей, які несли прапори і вигукували «Путін – злодій» і «Свобода».

Суботі мітинги на підтримку Навального були меншими, ніж у березні і червні, найбільші від 2012 року.

За свідченням очевидців, багато участників мітингу в Москві – це молоді люди, яким дещо понад 20 років.

Дивіться також: Українці Каліфорнії організовують контейнери допомоги для Батьківщини

Українці Каліфорнії організовують контейнери допомоги для Батьківщини. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:58 0:00

XS
SM
MD
LG