Спеціальні потреби

Лідер республіканців у Сенаті проти термінового скликання законодавців для розгляду імпічменту Трампа - ЗМІ


Мітч Макконнелл

Лідер республіканської більшості у Сенаті США Мітч Макконнелл повідомив лідеру демократів у Сенаті Чаку Шумеру, що Республіканська партія не погодиться скликати Сенат до 19-го січня. Останнє дозволило би розпочати розгляд імпічменту Трампа ще до його відходу з посади. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Раніше Макконнелл заявив, що судовий розгляд щодо імпічменту у Сенаті може розпочатись після завершення президентського терміну Трампа, вже за президентства Джо Байдена.

Раніше американське видання Axios повідомило, що Макконнелл критикував позицію Трампа з приводу подій 6 січня, коли юрба штурмувала Капітолій. Також, за повідомленнями ЗМІ, Макконнелл, заявляв своїм колегам, що вважає дії президента Трампа такими, що заслуговують на імпічмент.

Як відомо, за результатами виборів Республіканська партія втратила більшість у Сенаті. Байден розпчне президентсво в умовах, коли Демократична партія матиме більшість в обох палатах Конгресу.

Як повідомляє американський канал CBS, щонайменше 10 сенаторів-республіканців виступили проти другого імпічменту президента США Дональда Трампа.

В середу у Палаті представників Конгресу США розпочались дебати стосовно резолюції, що передбачає оголошення другого імпічменту Трампа.

Демократи в Конгресі закидають Трампу «підбурювання до повстання» 6 січня. В результаті нападу на Капітолій тоді загинуло п‘ятеро осіб.

Дивіться також: «Щедрик» у виконанні дітей емігрантів з України у США та Канаді

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG