Спеціальні потреби

Електромобілі займуть провідне місце на авторинку США до 2036- аналіз "Ернст енд Янг"


Електромобіль "Болт" компанії "Дженерал Моторз" на виставці у Сан-Франциско

До 2036 року продаж електромобілів у США перевершить продаж машин із двигунами внутрішнього згоряння, про це свідчить нещодавно оприлюднений аналіз консалтингової компанії “Ернст енд Янг”.

Фахівці вважають, що Європа до 2028 року почне продавати більше електромобілів із нульовим рівнем викидів, ніж звичайних, а Китай досягне цього рівня до 2033 року.

А до 2045 року, за аналізом "Ернст енд Янг", світовий продаж неелектромобілів складатиме менше 1 відсотка.

“Електромобілі отримують домінування у світовому продажі на 5 років швидше, ніж очікується, за даними нового аналізу “ЕЯ” на основі штучного інтелекту”, - пише у Twitter Рендал Міллер, експерт з питань новітніх розробок та мобільності “Ернст енд Янг”.

“Зміна у поглядах споживачів, амбітні регулювання з фокусом на зміну клімату, технологічна еволюція - все це у комплексі змінить ринок купівлі автомобілів назавжди", - додає Рендал Міллер на сайті компанії “Ернст енд Янг”.

У звіті йдеться, що люди з покоління Мілленіал вже віддають перевагу купівлі електромобілів.

У травні речниця Білого дому Джен Псакі підтвердила намір президента США Джо Байдена пріоритетно інвестувати у розвиток ринку електромобілів.

“Цей новий прогноз матиме наслідки для урядів та енергетичних галузей загалом відносно інфраструктури, виробництва та зберігання електроенергії. Завбачливі організації вже використовують ці дані, щоб забезпечити плавний перехід на цей новий ринок, де домінуватимуть електромобілі. І це станеться значно швидше, ніж очікували”, - додав Міллер.

Дивіться також: Інфляція: Чому зростають ціни і що це означає?

Інфляція: Чому зростають ціни і що це означає? Експлейнер
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG