Спеціальні потреби

Актуально

Українська опозиція протестує проти угод про Чорноморський флот

У Києві кілька тисяч людей влаштували протест проти угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму на ще 25 років.

Колишня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозиційні сили об’єднатися проти угоди, називаючи її «безпрецедентним проявом національної зради і ганьби.

Верховна рада готова ратифікувати угоду у вівторок, однак опозиційні лідери кажуть, що намагатимуться заблокувати голосування.

Угода продовжує оренду військово-морської бази в Севастополі до 2042 року. За це Росія обіцяла Україні знижку на природний газ.

Президент Віктор Янукович заявив, що угода допоможе скоротити дефіцит бюджету країни.

А російський прем’єр-міністр Володимир Путін сказав, що хоча угода дорога, то гроші – це другорядна справа в порівнянні із встановленням довір’я у відносинах з Україною.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG