Спеціальні потреби

Протестуючі у Вашингтоні хочуть «повернути собі Капітолій»


Протест у Вашингтоні 6 грудня 2011р.

Протестуючі зі всієї території Сполучених Штатів зібралися на Національному молі у Вашингтоні для кількаденних демонстрацій та маршів, покликаних привернути увагу лідерів Конгресу та лобістів.
Протести під назвою «Повернемо собі Капітолій», за словами їх організаторів, покликані нагадати законодавцям, що вони мусять представляти інтереси усіх американців.

Велику частину демонстрантів складають учасники руху «Захопи Вол-Стріт», які, за їх словами, представляють інтереси 99% американців.

У віторок протестуючі пройшли колоною до приміщення, де знаходяться парламентські комітети, для того, щоб, як вони пояснили, «повернути собі Палату представників».

Місцева група «Наш Округ Колумбія» – один з організаторів. Організація каже, що вони захищають права та інтереси безробітних, людей з неповною зайнятістю та працюють над тим, аби привернути більше працедавців до американської столиці.
Ці заходи відбуваються після того, як у неділю поліція заарештувала 32 протестуючих в таборі руху «Захопи Вол-Стріт» у Вашингтоні.

XS
SM
MD
LG