Спеціальні потреби

Трамп оголосив про плани зміцнити протиракетний захист США


Trump

Сполучені Штати інвестуватимуть у розробку нових технологій, які спроможні захистити США від ракетних загроз будь-якого виду, включаючи надзвукові ракети. Про це президент Трамп заявив під час виступу в Пентагоні в четвер.

"Наша мета проста: забезпечити, що ми зможемо виявити і знищити будь-яку ракету, запущену проти Сполучених Штатів будь-де, будь-коли", - цитує промову Трампа The New York Times.

Під час свого виступу, Трамп розповів про результати Огляду багаторівневого протиракетного захисту, проведеного адміністрацією США. Попередній огляд проводили за президентства Обами в 2010 році.

В огляді йдеться про здатність США захиститись від балістичних, крилатих та надзвукових ракет, які розробляють Росія та Китай, повідомляє американське оборонне видання Stars&Stripes.

"Їх арсенали зростають та зміцнюються, - сказав Трамп про нарощування військової спроможності країн-супротивників, – і ми зростаємо та зміцнюємось в усіх аспектах. Вони збільшують здатність проводити летальні удари і ... я не згоджусь на менше, аніж щоб наша країна мала найбільш ефективну, сучасну систему протиракетної оборони".

Трамп оголосив, що Сполучені Штати встановлять ще 20 нових наземних перехоплювачів у Форті Гілі на Алясці. В огляді йдеться про необхідність додати ще 40 таких протиракетних систем, повідомляє видання.

Багаторівнева система протиракетного захисту США включає наземні, морські та космічні елементи, які виявляють, слідкують та здійснюють наведення на ракети. Однак, Америка в основному покладається на дипломатію та стримування, щоб упередити напади таких країн, як Росія та Китай, йдеться в звіті.

"Ефективне стримування – це пріоритетна стратегія запобігання ракетним нападам ... однак, необхідно застосовувати більш широкий підхід, щоб відповідати на більш складну ситуацію з ракетними загрозами", - цитує посадовця оборонної сфери США видання Stars&Sripes.

Дивіться також: 10 річниця: Як змінилося життя пасажирів літака "Дива на Гудзоні"

10 річниця: Як змінилося життя пасажирів літака "Дива на Гудзоні". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG