Спеціальні потреби

Путін: подальшою військовою ескалацією української кризи врегулювати не можна


Володимир Путін

Російський президент Володимир Путін заявив у вівторок, що кризу в Україні неможливо вирішити шляхом подальшої військової ескалації і без діалогу з представниками російськомовних східних регіонів.

Путін висловив упевненість, що ситуацію, яка склалася в Україні, «не можна вирішити шляхом подальшої ескалації силового сценарію без урахування насущних інтересів південно-східних регіонів країни, без мирного діалогу з їх представниками».

Виступаючи на зустрічі в Мінську, де присутнім був і президент України Петро Порошенко, Путін також зазначив, що російська економіка втратить близько 100 мільярдів рублів, якщо товари з Євросоюзу будуть надходити до Росії через територію України в обхід російських мит.

«Росія в цій ситуації, звичайно ж, не діяти не може. І ми просто змушені будемо – я хочу це підкреслити – змушені будемо прийняти відповідні заходи. Захистити свій ринок», – заявив президент, додавши, що має на увазі скасування торговельних преференцій на імпорт з України.

За його словами, також постраждають і партнери Москви з Митного союзу – Казахстан і Білорусь.

Путін, Порошенко та інші лідери зустрілися в Мінську, щоб обговорити конфлікт в Україні, в результаті якого вже загинуло більше 2 000 осіб і були введені санкції, які завдають збитків як європейській, так і російській економіці.

XS
SM
MD
LG