Спеціальні потреби

Актуально

Королева Єлизавета Друга відвідала Нью-Йорк

Королева Великобританії Єлизавета Друга виступила з промовою на Генеральній Асамблеї ООН вперше за понад півстоліття. Вона сказала делегатам, що ООН розвинулася від початкової цінної ідеї до справжньої сили для чинення добра у світі.

84-літня королева заявила, що з часу її останнього виступу в ООН у 1957 році, чотири роки після її коронації, вона стала свідком великих змін на краще, зокрема в ділянках науки і техніки та соціальної поведінки.

Єлизавета Друга віддала належне ООН за глибоку відданість організації боротьбі з наслідками убогості у світі.

Згодом королева поклала вінок на місці, де стояли вежі-близнюки Світового торговельного центру, вшановуючи цим пам’ять понад 3000 жертв терористичних нападів 2001 року.

Королева Єлизавета Друга також урочисто відкрила Британський Сад Пам’яті, присвячений 67 британцям, які загинули внаслідок цих тератак.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG