Спеціальні потреби

Актуально

Експерти США рекомендують щеплення дітей вакциною Pfizer

Фото: 7-річна дівчина проходить вакцинацію Pfizer BioNtech від COVID-19 під час випробувань вакцини

Група радників Федеральної адміністрації США з контролю над продуктами харчування та ліками (FDA) рекомендувала застосувати дитячу дозу вакцини Pfizer від COVID-19 для щеплення дітей віком 5-11 років. Дитяча доза складає третину дорослої.

Для того, щоб у США розпочалась вакцинація дітей від COVID-19, FDA має схвалити висновок експертів, а Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) мають затвердити та уточнити, кому саме рекомендовано вакцинуватись. Очікується, що CDC видасть відповідну рекомендацію вже 2 листопада.

У США вже проводиться вакцинація від COVID-19 підлітків з 12 років.

Минулого місяця компанія Pfizer оприлюднила дослідження, яке вказує на те, що вакцина їх виробництва має ефективність майже 91% проти коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років. При чому ефективність вакцини проти штаму "Дельта" виявилась такою ж як і проти оригінального штаму, якщо дітям дати дві дози у 10 мікрограм, з трьома тижнями перерви між дозами.

Дивіться також: У Німеччині презентували перший в світі комерційний завод із виробництва синтетичного газу. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG