Спеціальні потреби

Позиції республіканських кандидатів щодо основних політичних питань


Мітт Ромні

Імміграція: Пропонує побудувати стіну безпеки вздовж південного кордону США із Мексикою та вдаватись до жорстких заходів проти роботодавців, які наймають іммігрантів без дозволу на роботу.

Китай: Хоче збільшити мито на товари з Китаю та оголосити, що Пекін маніпулює курсом національної валюти, щоб створити переваги для китайських виробників.

Близький Схід: Наполягає на тому, що США повинні підтримувати Ізраїль. Каже, що Єрусалим став би місцем першого закордонного візиту Ромні-президента. Вважає, що в Ірані назріла необхідність змінити правлячий режим.

Афганістан: Вважає, що в Афганістані має залишатися така кількість військ, яка необхідна для підтримання здобутків та завершення місії коаліційних сил. На його думку, американські солдати мають залишатися в країні до тих пір, поки очільники армії США не повідомлять про успішне завершення завдань, поставлених на почату військової операції.

Рік Санторум

Імміграція: Підтримує спорудження додаткових бар’єрів на кордоні між США та Мексикою. Виступає проти програм для найму сезонних робітників.

Китай: Каже, що США мають моральний обов’язок перемогти китайський соціалізм та мають зайняти жорстку позицію щодо посилення військового впливу США у регіоні Південно-Китайського моря.

Близький Схід: Виступає за запровадження жорсткіших санкцій щодо Ірану та ширшу підтримку іранських продемократичних сил.

Афганістан: Вважає, що війська з країни треба виводити повільніше, ніж це пропонує чинний президент США Барак Обама.

Рон Пол

Імміграція: Виступає за посилення охорони кордонів; проти амністії нелегальних іммігрантів; проти перевірки наявності дозволу на роботу у працівників.

Китай: Вважає, що Китай є ще більш капіталістичною країною, ніж США і відносини двох країн розвиваються у правильному напрямку.

Близький Схід: Виступає за повне припинення американської допомогти країнам регіону включно з Ізраїлем. Виступає проти посередництва США у переговорах між Ізраїлем та палестинцями та проти санкцій щодо Ірану.

Афганістан: Обіцяє якнайшвидше повернути додому більшість американських військових.

Ньют Ґінґрич

Імміграція: Хоче щоб американсько-мексиканський кордон охороняли безпілотні літальні апарати та тисячі співробітників Міністерства національної безпеки.

Китай: Підтримує торгівлю між США та Китаєм, проте попереджає про небезпеку збільшення боргових зобов’язань США перед Пекіном.

Близький Схід: Виступає за зміну режиму в Ірані. Вважає, що ядерна програма Тегерана є симптомом серйозніших проблем.

Афганістан: Проти поспішного виведення військ з Афганістану

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG