Спеціальні потреби

Нью-Йорк на тиждень стане Меккою для гурманів


У Нью-Йорку триває ресторанний тиждень. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Мешканці Нью-Йорка пишаються, що їхнє місто започатковує багато світових тенденцій – у моді, мистецтві та ресторанній справі. Знаменитий «ресторанний тиждень», який відбувається тут що два роки, грає важливу роль у жвавій туристичній галузі міста, яка дає 359 тисяч робочих місць і приносить 61 мільярд доларів прибутку щороку.

Багато нью-йоркських ресторанів беруть участь у «ресторанному тижні», який відбувається з 92-го року і дає місцевим мешканцям і туристам нагоду поїсти з чималою знижкою.

340 ресторанів пропонують страви 28-ми різних кухонь світу за фіксовану плату – 25 доларів за обід з трьох страв чи 38 доларів – за вечерю.

Для Нью-Йорка це не так дорого, говорить Трейсі Ніпорент, голова ресторанного комітету з компанії-організатора заходу.

Ресторани мають менший прибуток від кожної страви, додає він, однак загалом виграють від більшої кількості відвідувачів.

"Участь у заході – престижна для ресторанів, вони хочуть долучитися. Ми мусимо декому відмовляти. Тож, вочевидь, учасникам це економічно вигідно", - заявив Трейсі Ніпорент, голова ресторанного комітету.

В офіціантів у цей час більшає роботи, але й зростають заробітки.

"Чайові зараз більші, трохи більші. Я сказав би, вони зростають на понад 20%." - сказав офіціант Хосе Міґель Круз.

Хосе Міґель працює в цьому ресторані понад 25 років. За його словами, захід має й інші переваги.

"Людям це подобається. Це також приваблює більше відвідувачів, і влітку, і взимку. Вони раді - і ми раді", - додав він.

"Це чудово, бо можна спробувати все, що хочеш. Вибір страв хороший, і вина зазвичай до них пасують", - сказав Маріо Мілана з Нью-Йорка.

"З’являється стимул піти до ресторану, навіть якщо зазвичай ви туди не ходите, бо часом це надто клопітно", - сказала Кім Байбл з Нью-Йорка.

За зразком «ресторанного тижня» у Нью-Йорку, такі заходи проводять і в інших містах США. Ніпорент каже, тиждень такий популярний завдяки тому, що дає реальні вигоди.

"Це не просто цинічний трюк, щоб затягти людей до ресторанів. Це робота нашого життя, і наш спосіб виявити гостинність, показати себе з найкращого боку", - сказав Трейсі Ніпорент.

Їхня мета, каже він, - дати людям відчути радість від споживання їжі.

Дивіться також: Путінологи розказали, що дізнались про президента Росії

Путінологи розказали, що дізнались про президента Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG