Спеціальні потреби

Групі Rolling Stones виповнилося 50 років


The Rolling Stones
У четвер легендарна група Rolling Stones відзначає свій 50-річний ювілей. 12 липня 1962 музиканти Мік Джаґґер, Кіт Річардс і Брайан Джонс вперше виступили в лондонському клубі «Марки». Ювілею присвячена виставка фотографій і книга про історію гурту.

На виставці представлено понад 70 фотографій, серед яких є рідкісні екземпляри, які ніколи раніше не були доступні широкому загалу, а також знімки з особистого архіву музикантів про їхнє приватне життя.

У ЗМІ з'явилися повідомлення, що музиканти знову репетирують разом - в перший раз за останні п'ять років, і це дало фанатам надію, що група планує нові концерти.
Останній свій альбом група випустила в 2006 році. Він називається A Bigger Band.

Гітарист Кіт Річардс розповів «Бі-Бі-Сі», що вони дійсно «пару раз збиралися разом», щоб пограти, і що репетиції пройшли відмінно.

За даними журналу Rolling Stone, група планує дати хоча б один концерт в цей ювілейний для неї рік.

Альбоми Rolling Stones виходили багатомільйонними тиражами. За час існування група продала більше 200 мільйонів альбомів у всьому світі. Їх хіти I Can't get No Satisfaction, Jumping `Jack Flash і Brown Sugar трималися на верхівках хіт-парадів протягом довгого часу.

За 50 років група зазнала безліч змін у складі учасників, головним чином через розбіжності між її лідерами - Джаґґером і Річардсом.
XS
SM
MD
LG