Спеціальні потреби

Актуально

Блінкен та Ле Дріан погодились щодо необхідності протидії агресії Росії

Під час зустрічі у середу державний секретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан погодились щодо необхідності спільних американо-європейських зусиль для протидії агресії Росії та відповіді на порушення прав людини, торговельні практики, які мають примусовий характер, та агресивну закордонну політики з боку Китаю. Відповідну заяву розміщено на сайті Державного департаменту США.

Як відзначає сайт Держдепу, сторони також обговорили розбудову партнерства між двома країнами. Блінкен привітав ініціативу Франції відкрити низку культурних центрів у Сполучених Штатах Америки.


Дивіться також: Минулого року у світі різко погіршилась проблема голоду та недоїдання, повідомляє ООН

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG