Спеціальні потреби

Міжнародні оглядачі висловлюють сумніви у заяві російського бізнесмена Ротенберга, що йому належить "палац Путіна"


На фото: президент Росії Володимир Путін

Олексій Навальний стверджує, що нерухомість належить російському президенту

Численні міжнародні оглядачі, журналісти діляться онлайн сумнівами щодо поширеної ЗМІ заяви російського бізнесмена Аркадія Ротенберга, що він є власником «палацу» під Геленджиком з розслідування "Фонду боротьби з корупцією" російського опозиційного політика Олексія Навального.

Ротенберг внесений до списку санкцій США. Одна з компаній бізнесмена займалася будівництвом Кримського моста після російської анексії Криму.

Як відзначає "Радіо Свобода", Ротенберг, як видається, не навів жодних доказів того, що саме він є власником об'єкту.

За словами Ротенберга, він є бенефіціаром. Бізнесмен зазначив, що у проекту раніше було багато кредиторів. «Це - знахідка. Місце шикарне », - зазначив Ротенберг. Бізнесмен уточнив, що на мисі Ідокопас будується апарт-готель. Він повинен відкритися протягом двох років.

"Не дуже переконливо від одного із буцімто "гаманців" Путіна, - твітує журналіст видання Financial Times Макс Седдон.

"Друг пізнається у біді. Один із найближчих компаньйонів Путіна по корупцій Аркадій Ротенберг заявив, що сумнозвісний палац належить йому і є люксовим готелем. Звісно ж", - пише колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт.

"Чиста комедія", - твітує ризик-аналітик з питань Росії, України, Білорусі Алекс Кокчаров.

Сумніви у заяві Ротенберга висловила і аналітикиня американського каналу CNN Біанна Голодрига.

Увага до нерухомості під Геленджиком привернув фільм Олексія Навального. У розслідуванні стверджується, що «палац» належить президенту Володимиру Путіну. Можлива вартість будівлі оцінюється в 100 мільярдів рублів. У районі розташування об'єкта діє безполітної зона і строгий режим відвідування. Путін відкинув причетність до будівлі, заявивши, що нею володіють приватні компанії.

Ротенберг, відповідаючи на питання, чому він після виходу фільму Навального не сказав про те, що є власником «палацу», підкреслив, що не хотів скандалу і планував зробити оголошення після завершення будівництва.

Аркадій Ротенберг - давній знайомий Володимира Путіна. У шкільні років вони займалися самбо і дзюдо у одного тренера. Сам він говорив, що його дружба з президентом "перевірена часом".

Дивіться також: Слони в зоопарку Аризони розважалися під час неочікуваного снігопаду

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG