Спеціальні потреби

За лічені тижні до виборів навколо кандидата в Сенат США розгорівся секс-скандал


Рой Мур

Ультраконсервативного 70-річного політика звинуватили в сексуальних домаганнях

Рой Мур, республіканець-кандидат в Сенат США від штату Алабама, заявив, що звинувачення на його адресу «повністю фальшиві».

Раніше Лі Корфман заявила, що майже чотири десятиліття тому 32-річний Мур намагався вступити з нею в статевий контакт - Корфман тоді було 14 років. Розповідь жінки опублікувало видання The Washington Post.

Мур поширив заяву, згідно з якою, він ніколи не давав алкоголь неповнолітнім і ніколи не вступав в протизаконні сексуальні зв'язки.

«Як батько дочки і дід п’яти онучок я засуджую сексуальні домагання з боку чоловіків не тільки стосовно неповнолітніх, але стосовно будь-якої жінки», - заявив Мур.

Він також сказав, що став жертвою атаки демократів і видання The Washington Post.

Республіканець додав, що після повернення з армії він «зустрічався з багатьма молодими дівчатами» і «не пам’ятає, щоб зустрічався з якоюсь дівчиною без дозволу її матері».

«Я думаю, вони (звинувачення - ГА) політично мотивовані. Я думаю, вони пред’явлені тільки для того, щоб зупинити вкрай успішну кампанію», - зазначив він.

Мур пояснив, що, якщо б слова Корфман були правдою, вона розповіла б про цю історію раніше.

Проте, Національний республіканський сенатський комітет повідомив, що припиняє дію угоди, що передбачає допомогу Муру в зборі коштів на виборах. Низка сенаторів-республіканців, включаючи лідера більшості Мітча Макконнелла, звернулися до Мура із закликом відмовитися від участі у виборах, якщо звинувачення на його адресу мають під собою підстави.

Мур претендує на місце в Сенаті, яке звільнилося після того, як сенатор Джефф Сешнс став міністром юстиції США. Спеціальні вибори заплановані на 12 грудня.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що президент Дональд Трамп вважає, що, якщо слова Корфман виявляться правдою, Мур повинен «зробити правильний вибір і піти».

З подібними звинуваченнями на адресу Мура виступили ще три жінки, яким в описуваний період було від 16 до 18-ти років.

У Twitter політик запевнив своїх прихильників, що продовжуватиме боротися далі.Колишній суддя Мур має репутацію ультраконсерватора. Він став відомим, коли відмовився виконувати рішення Верховного суду США про легалізацію одностатевих шлюбі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG