Спеціальні потреби

Поліція і військові патрулюють вулиці Москви


Російські правоохоронці після виборів

На вулиці Москви надіслано тисячі поліцейських і військовослужбовців, щоб запобігти додатковим протестам у зв’язку з парламентськими виборами. У понеділок тисячі людей влаштували мітинг, щоб запротестувати проти, за їх словами, пошахрованих виборів. Сили безпеки розгорнено після того, як повідомлено про плановані додаткові протести.

У вівторок організатори протестів заявили, що більшість заарештованих все ще утримуються міліцією. Близько 120 людей було затримано під час подібної демонстрації і в Санкт-Петербурзі.

Французьке агенство новин (AFP) цитує слова російського працівника служб безпеки, який сказав, що Росія ввела внутрішні війська до Москви з метою забезпечення порядку.

Другий день поспіль державний секретар США Гілларі Клінтон заявляє про «серйозне занепокоєння» проведенням виборів, під час яких партія Путіна втратила більшість у Державній думі, і які були затьмарені звинуваченнями у підкиданні фальшивих бюлетенів та інших виборчих порушеннях.

Під час спілкування з представниками Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі пані Клінтон заявила, що російські виборці заслуговують «повноцінного розслідування виборчих порушень та махінацій». Російський президент Дмитро Медведєв наполягає, що вибори були «справедливими, чесними та демократичними».

Наприкінці для у понеділок російська міліція здійснила арешти демонстрантів, які, під проливним дощем, скандували «Росія без Путіна» та намагалися пройти колоною до Кремля. Демонстрація, в якій взяли участь кілька тисяч протестуючих, була однією з найбільших за останні кілька років.

Раніше місія спостереження за виборами ОБСЄ повідомила про масові порушення під час виборів на користь партії Путіна «Єдина Росія».

Відео

Приводнення капсули Crew Dragon. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG