Спеціальні потреби

Держдума схвалила кандидатуру Медведєва на пост прем’єра Росії


Дмитро Медведєв

У вівторок на пленарному засіданні Держдума Російської Федерації затвердила кандидатуру екс-президента Дмитра Медведєва на пост прем'єр-міністра країни.

Перед голосуванням Медведєв представив перспективну програму дій, яку належить здійснити новому уряду. За кандидатуру Дмитра Медведєва віддали свої голоси 299 депутатів (при необхідних 226 голосах), проти проголосували 144.

Для офіційного вступу на посаду нового глави уряду необхідно, щоб президент Володимир Путін підписав відповідний указ про призначення. Протягом тижня після того, як Медведєв приступить до обов'язків прем'єр-міністра, він повинен представити президенту пропозиції про склад і структуру федерального уряду.

Передбачається, що у складі нового уряду відбудуться серйозні зміни. Багато старих кадрів з різних причин уже здали міністерські портфелі.

Тим часом за стінами Кремля третій день не вщухають протести російської опозиції. Активісти Олексій Навальний та Сергій Удальцов, які ніч провели в СІЗО, зібрали своїх прихильників у центрі Москви. Напередодні їх та ще понад чотириста учасників антипутінської демонстрації було заарештовано за порушення громадського порядку.

XS
SM
MD
LG