Спеціальні потреби

Російський олігарх змагатиметься за президентську посаду


Mikhail Prokhorov, right, one of Russia's richest tycoons and New Jersey Nets basketball team owner, speaks at a press conference in Moscow, to announces his candidacy to run against Russian PM Vladimir Putin in the March 2012 presidential election, Decem

Російський олігарх Михайло Прохоров заявив, що він змагатиметься з прем’єр-міністром Володимиром Путіним на президентських виборах у березні наступного року.

Прохоров, який, серед іншого, є власником американської баскетбольної команди Nets у штаті Нью-Джерзі, заявив у понеділок, що рішення змагатися на виборах – найважливіше в його житті.

Авторитет прем’єр-міністра Путіна, як вважається, був підірваний у результаті масових всенаціональних протестів з приводу парламентських виборів четвертого грудня, результати яких, за словами активістів опозиції, були пошахровані на користь очоленої ним партії Єдина Росія. В суботу десятки тисяч людей взяли участь у мітингу в Москві, щоб вимагати повторення виборів. Це був один з найбільших антиурядових протестів у Росії з часу 1990-х років.

Багатьох росіян розгнівало те, що після перебування на посаді прем’єр-міністра Путін знову хоче повернутися на посаду президента Росії.

XS
SM
MD
LG